Dom Wakacyjny "Marysia" Domek nad jeziorem. Agroturystyka. Pojezierze Drawskie.
Zapraszamy na urlop, wypoczynek, wakacje!   Agroturystyka - domek nad jeziorem Pile - Pojezierze Drawskie - woj. zachodniopomorskie.

Uwaga! Ostatnie wolne terminy w 2024:
Dom Wakacyjny „Marysia”: 8 - 14 września 2024r.
Domek „Pod Sosną”: 6 - 13 lipca, 20 - 27 lipca, 10 - 17 sierpnia 2024r.
Domek „Pod Brzózką”: 21 - 28 lipca, 25 sierpnia - 1 września 2024r.
Serdecznie zapraszamy! tel. kom.: (+48) 606 674 254


Marysia Pod Brzózką Pod Sosną
Zachodnia część jeziora Pile.

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaprosić Państwa w okresie letnim (maj-wrzesień) na Pojezierze Drawskie, nad jezioro Pile do miejscowości Piława (gmina Borne Sulinowo, powiat Szczecinecki, województwo zachodniopomorskie).

To co szczególnie przyciąga gości do Piławy i okolic to piękna przyroda, czyste jeziora, ryby, lasy, w których można uzbierać kosze grzybów i wiaderka jagód. Miłośnicy historii i militariów także znajdą coś dla siebie.

Mapa jeziora Pile.

Przygotowaliśmy dla Państwa do wynajęcia nieduży dom oraz 2 domki letniskowe. Wszystkie nasze domki (Dom Marysia, Domek Pod Brzózką, Domek Pod Sosną) znajdują się na górce nad jeziorem, do którego jest w linii prostej około 90-150 metrów. Dom Marysia posiada taras z bezpośrednim widokiem na jezioro.

Trochę więcej szczegółów o naszej okolicy (proszę także przejrzeć: Jeziora i lasy, Dla aktywnych, Śladami historii, Rozrywka):

Jezioro Pile ma powierzchnię ponad 1000 ha, a głębokości dochodzą do 45 metrów przy średniej prawie 12 metrów. Maksymalna długość ponad 9 km i maksymalna szerokość prawie 3 km, co pozwala na bezproblemowe rozpędzenie się na desce windsurfingowej czy łódce z żaglem ;-) . Jezioro Pile znajduje się na trasie 82 km szlaku kajakowego rzeką Piławą. Na jeziorze można także pływać na jednostkach wyposażonych w silniki spalinowe. Informacja dla zainteresowanych nurkowaniem: w części jeziora koło Bornego Sulinowa znajduje się atrakcja: zatopiony las (można nurkować!).

Łódź wiosłowa Rower wodny Kajaki

Naszym gościom oferujemy własną plażę z pomostem do skakania oraz do wędkowania. Oddajemy także do dyspozycji rower wodny, łódź wiosłową oraz kajaki (+kamizelki dla dzieci i dorosłych).

Jeśli ktoś lubi, to może wybrać się na ryby (zezwolenia wędkarskie: kliknij), czy po prostu popływać w jeziorze. Jeśli ktoś nie chce, lub nie lubi wędkować, ale z chęcią spróbowałby ryb z okolicznych jezior, istnieje możliwość zamówienia okoni, szczupaka czy wędzonej sielawy u miejscowych rybaków.

Okoń Leszcze Szczupak

Na ciekawą wycieczkę rowerową lub samochodem można wybrać się do Bornego Sulinowa, zobaczyć dawne ukryte miasto - najpierw niemieckie, później radzieckie i w końcu polskie. Przekonać się, jak wygląda obecnie i jak zmieniło się od momentu oddania miasta Polsce przez Rosjan w 1992 r. Pokusić się można również o wycieczkę szlakiem bunkrów Wału Pomorskiego, czy zobaczyć co jeszcze zostało z dawnego pałacu rodu von Kleistów w Juchowie.

Pałac w Juchowie Na grzyby? Jaz na Piławie

Blisko znajdują się również większe miejscowości: Czaplinek i Szczecinek. W Bornem Sulinowie można również zjeść obiad.

Wieczór to często czas na ognisko czy grilla. Wszystkie artykuły niezbędne do grilla czy choćby na śniadanie lub kolację, można znaleźć w całkiem dobrze zaopatrzonym sklepie w Piławie.

Nie samymi jeziorami i lasami człowiek żyje, dlatego najbardziej znudzonym proponujemy jednodniową wycieczkę nad morze np. do Kołobrzegu czy Mielna (110 km) powdychać jodu z morskiego powietrza, lub też wybrać się na wyprawę kutrem na dorsza.

Dom Wakacyjny "Marysia" zaprasza na Pojezierze Drawskie nad jezioro Pile.

Domki znajdują się na górce w odległości 90-150 metrów w linii prostej od jeziora.

Do wynajęcia:

  • Dom Marysia: 2 pokoje (4 podwójne łóżka, maks. do 6-8 osób), łazienka (kabina prysznicowa z radiem ;-), toaleta), kuchnia, taras z widokiem na jezioro.
  • Domek Pod Brzózką: 2 podwójne łóżka (maks. 2-4 osób), łazienka (kabina prysznicowa, toaleta), aneks kuchenny.
  • Domek Pod Sosną: łóżko piętrowe dla dzieci i 3 podwójne łóżka (maks. 6-8 osób), salon z kominkiem, 2 sypialnie, łazienka (kabina prysznicowa, toaleta), kuchnia, taras.

Zapraszamy również z czworonogiem.

Przed przyjazdem proszę zapoznać się z Regulaminem .

Ceny oraz więcej szczegółów, proszę wybrać:

Marysia Pod Brzózką Pod Sosną

Spędź urlop czy wakacje nad jeziorem! Wypoczynek gwarantowany!

Adres:

Dom Wakacyjny „Marysia”
Krzysztof Zając
Piława 51
78-446 Silnowo
gmina Borne Sulinowo
powiat Szczecinecki
woj. Zachodniopomorskie

telefon

tel.: (+48) 606 674254

Email

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt

Dom Wakacyjny „Marysia”

Krzysztof Zając
Piława 51
78-446 Silnowo
gm. Borne Sulinowo
powiat Szczecinek
woj. Zachodniopomorskie

telefon:
(+48) 606 674254

Piława - położenie na mapie Polski

Pomóż Patrykowi powrócić do zdrowia

Pomóż dzieciom

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

Wędkarstwo

Dom Wakacyjny „Marysia” zaprasza na urlop nad jezioro Pile (ponad 1000 ha) na Pojezierze Drawskie. Agroturystyka, dom oraz domki letniskowe nad jeziorem Pile w miejscowości Piława. Większe miasta znajdujące się w pobliżu: Borne Sulinowo, Czaplinek, Szczecinek.

Do wynajęcia:
Dom Marysia: 2 pokoje (4 podwójne łóżka, maks. do 6-8 osób), łazienka (kabina prysznicowa z radiem ;-), toaleta), kuchnia, taras z widokiem na jezioro.
Domek Pod Brzózką: 2 podwójne łóżka (maks. 2-4 osób), łazienka (kabina prysznicowa, toaleta), aneks kuchenny.
Domek Pod Sosną: łóżko piętrowe dla dzieci i 3 podwójne łóżka (maks. 6-8 osób), salon z kominkiem, 2 sypialnie, łazienka (kabina prysznicowa, toaleta), kuchnia, taras.

Odległość 90-150 metrów do jeziora, własna plaża z pomostem do skakania oraz do wędkowania, 1 rower wodny, łódź wiosłowa, dwuosobowe kajaki (+kamizelki dla dzieci i dorosłych). Miejsce na grilla i ognisko.

Dom Wakacyjny „Marysia” - Krzysztof Zając, Piława 51, 78-446 Silnowo, gmina Borne Sulinowo, powiat Szczecinecki, woj. Zachodniopomorskie.
tel.: (+48) 606 674254,

Domki nad jeziorem Pod Szczupakiem Domki nad jeziorem