Dom Wakacyjny "Marysia" Domek nad jeziorem. Agroturystyka. Pojezierze Drawskie.
Zapraszamy na urlop, wypoczynek, wakacje!   Agroturystyka - domek nad jeziorem Pile - Pojezierze Drawskie - woj. zachodniopomorskie.
Regulamin
 1. Na potrzeby wynajmu doba rozpoczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 10.00
  • Przyjazd gości od godz. 16.00 do godz. 21.00
  • Odjazd gości do godz. 10.00
 2. Rezerwacji pobytu można dokonać telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata ok. 30% kosztów pobytu w formie zadatku. Pozostała kwota należności uiszczana jest w dniu przyjazdu.
  • Zadatek jest bezzwrotny - chyba, że rezygnacja z rezerwacji nastąpi przynajmniej 30 dni przed zaplanowanym rozpoczęciem pobytu, a gospodarz znajdzie kogoś innego w tym czasie, wówczas zostaną zwrócone pieniądze.
  • Opłata za niewykorzystane noclegi nie podlega zwrotowi.
 3. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów!!!
 4. Prosimy o segregację śmieci – na terenie gospodarstwa przy wjeździe stoją kosze na odpady (szkło, plastik, papier i zmieszane).
  • Prośba o gniecenie plastikowych butelek i innych dużych śmieci, w celu zmniejszenia zapełnienia koszy.
 5. Wypożyczony sprzęt sportowy i wodny (kajaki, rowery, łodzie oraz dodatkowy sprzęt do pływania) należy zwrócić na miejsce oraz odpowiednio zabezpieczyć przed kradzieżą (zamknąć w pomieszczeniu lub przymocować łańcuchem do pomostu).
  Należy dbać o wypożyczony sprzęt, zgłaszać gospodarzowi wszelkie usterki, jak również zgubienie kluczy!!!
 6. Należy przestrzegać zasad ochrony przeciwpożarowej. Zachować ostrożność użytkując urządzenia elektryczne i gazowe lub kominek w domku oraz na zewnątrz obiektu (grill, ognisko).
 7. Wynajmujący odpowiada finansowo za szkody powstałe w czasie jego pobytu i wyraża zgodę na to, aby wszelkie naprawy zniszczeń, uzupełnienie braków w wyposażeniu lub usunięcia usterek wykonane zostały na jego koszt.
 8. Wynajmujący zobowiązany jest do utrzymywania porządku w domku letniskowym, a także do zwrotu domku w stanie zastanym, co obejmuje szczególności pozostawienie umytych sprzętów kuchennych przed wyjazdem oraz wyrzucenie śmieci.
 9. Akceptujemy pobyt zwierząt na terenie gospodarstwa pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia tego faktu podczas rezerwacji oraz, że nie będą zagrażały i przeszkadzały osobom mieszkającym w pobliżu. Wszelkie szkody spowodowane przez zwierzęta ponosi ich właściciel.
Pojezierze Drawskie - Jezioro Pile

Kontakt

Dom Wakacyjny „Marysia”

Krzysztof Zając
Piława 51
(kontakt: Piława 48a)
78-446 Silnowo
gm. Borne Sulinowo
powiat Szczecinek
woj. Zachodniopomorskie

telefon:
(+48) 606 674254

Piława - położenie na mapie Polski

Pomóż Patrykowi powrócić do zdrowia

Pomóż dzieciom

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

Unia Europejska
Wędkarstwo

Dom Wakacyjny „Marysia” zaprasza na urlop nad jezioro Pile (ponad 1000 ha) na Pojezierze Drawskie. Agroturystyka, dom oraz domki letniskowe nad jeziorem Pile w miejscowości Piława. Większe miasta znajdujące się w pobliżu: Borne Sulinowo, Czaplinek, Szczecinek.

Do wynajęcia:
Dom Marysia: 2 pokoje (4 łóżka, maks. do 6-8 osób), łazienka (kabina prysznicowa z radiem ;-), toaleta), kuchnia, taras z widokiem na jezioro.
Domek Pod Brzózką: 2 łóżka (maks. 2-4 osób), łazienka (kabina prysznicowa, toaleta), aneks kuchenny.
Domek Pod Sosną: 4 łóżka (5-7 osób), salon z kominkiem, 2 sypialnie, łazienka (kabina prysznicowa, toaleta), kuchnia, taras.

Odległość 90-150 metrów do jeziora, własna plaża z pomostem do skakania oraz do wędkowania, 2 rowery wodne, łódka wiosłowa, 6 dwuosobowych kajaków (+kamizelki dla dzieci i dorosłych). Ponadto udostępniamy dla gości rowery turystyczne oraz dla „sportowców” 1 stół do gry w „Piłkarzyki”. Miejsce na grilla i ognisko.

Dom Wakacyjny „Marysia” - Krzysztof Zając, Piława 51 (adres kontaktowy: Piława 48a), 78-446 Silnowo, gmina Borne Sulinowo, powiat Szczecinecki, woj. Zachodniopomorskie.
tel.: (+48) 606 674254,

Pomocnik webowy Pod Szczupakiem Elektronika. Automatyka. Projektowanie elektroniki. POWERSOFT Uslugi elektryczne i informatyczne