Dom Wakacyjny "Marysia" Domek nad jeziorem. Agroturystyka. Pojezierze Drawskie.
Zapraszamy na urlop, wypoczynek, wakacje!   Agroturystyka - domek nad jeziorem Pile - Pojezierze Drawskie - woj. zachodniopomorskie.
Regulamin
 1. Na potrzeby wynajmu doba rozpoczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 10.00
  • Przyjazd gości od godz. 16.00 do godz. 21.00
  • Odjazd gości do godz. 10.00
 2. Rezerwacji pobytu można dokonać telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata ok. 30% kosztów pobytu w formie zadatku. Pozostała kwota należności uiszczana jest w dniu przyjazdu.
  • Zadatek jest bezzwrotny - chyba, że rezygnacja z rezerwacji nastąpi przynajmniej 30 dni przed zaplanowanym rozpoczęciem pobytu, a gospodarz znajdzie kogoś innego w tym czasie, wówczas zostaną zwrócone pieniądze.
  • Opłata za niewykorzystane noclegi nie podlega zwrotowi.
 3. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów!!!
 4. Prosimy o segregację śmieci – na terenie gospodarstwa przy wjeździe stoją kosze na odpady (szkło, plastik, papier i zmieszane).
  • Prośba o gniecenie plastikowych butelek i innych dużych śmieci, w celu zmniejszenia zapełnienia koszy.
  • Prośba o selektywne segregowanie odpadów bio do kompostownika zlokalizowanego w głębi posesji.
 5. Wypożyczony sprzęt sportowy i wodny (kajaki, rowery, łodzie oraz dodatkowy sprzęt do pływania) należy zwrócić na miejsce oraz odpowiednio zabezpieczyć przed kradzieżą (zamknąć w pomieszczeniu lub przymocować łańcuchem do pomostu).
  Należy dbać o wypożyczony sprzęt, zgłaszać gospodarzowi wszelkie usterki, jak również zgubienie kluczy!!!
 6. Należy przestrzegać zasad ochrony przeciwpożarowej. Zachować ostrożność użytkując urządzenia elektryczne i gazowe lub kominek w domku oraz na zewnątrz obiektu (grill, ognisko).
 7. Wynajmujący odpowiada finansowo za szkody powstałe w czasie jego pobytu i wyraża zgodę na to, aby wszelkie naprawy zniszczeń, uzupełnienie braków w wyposażeniu lub usunięcia usterek wykonane zostały na jego koszt.
 8. Wynajmujący zobowiązany jest do utrzymywania porządku w domku letniskowym, a także do zwrotu domku w stanie zastanym, co obejmuje w szczególności pozostawienie umytych sprzętów kuchennych przed wyjazdem oraz wyrzucenie śmieci.
 9. Akceptujemy pobyt zwierząt na terenie gospodarstwa pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia tego faktu podczas rezerwacji oraz, że nie będą zagrażały i przeszkadzały osobom mieszkającym w pobliżu. Wszelkie szkody spowodowane przez zwierzęta ponosi ich właściciel.
Pojezierze Drawskie - Jezioro Pile

Kontakt

Dom Wakacyjny „Marysia”

Krzysztof Zając
Piława 51
78-446 Silnowo
gm. Borne Sulinowo
powiat Szczecinek
woj. Zachodniopomorskie

telefon:
(+48) 606 674254

Piława - położenie na mapie Polski

Pomóż Patrykowi powrócić do zdrowia

Pomóż dzieciom

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

Wędkarstwo

Dom Wakacyjny „Marysia” zaprasza na urlop nad jezioro Pile (ponad 1000 ha) na Pojezierze Drawskie. Agroturystyka, dom oraz domki letniskowe nad jeziorem Pile w miejscowości Piława. Większe miasta znajdujące się w pobliżu: Borne Sulinowo, Czaplinek, Szczecinek.

Do wynajęcia:
Dom Marysia: 2 pokoje (4 podwójne łóżka, maks. do 6-8 osób), łazienka (kabina prysznicowa z radiem ;-), toaleta), kuchnia, taras z widokiem na jezioro.
Domek Pod Brzózką: 2 podwójne łóżka (maks. 2-4 osób), łazienka (kabina prysznicowa, toaleta), aneks kuchenny.
Domek Pod Sosną: łóżko piętrowe dla dzieci i 3 podwójne łóżka (maks. 6-8 osób), salon z kominkiem, 2 sypialnie, łazienka (kabina prysznicowa, toaleta), kuchnia, taras.

Odległość 90-150 metrów do jeziora, własna plaża z pomostem do skakania oraz do wędkowania, 1 rower wodny, łódź wiosłowa, dwuosobowe kajaki (+kamizelki dla dzieci i dorosłych). Miejsce na grilla i ognisko.

Dom Wakacyjny „Marysia” - Krzysztof Zając, Piława 51, 78-446 Silnowo, gmina Borne Sulinowo, powiat Szczecinecki, woj. Zachodniopomorskie.
tel.: (+48) 606 674254,

Domki nad jeziorem Pod Szczupakiem Domki nad jeziorem